Özel Çocuk Kulübü Anaokulu

Adres Vişnelik Mh. Zambak Sokak No:6, 26130 Eskişehir / Eskişehir
  • Anaokulları Kategori
  • Eskişehir İl
  • Hakkında

    Anaokulundan Biraz Fazlası..

     MERKEZ ŞUBE
     
    Telefon
    0 222 225 0309

    Vişnelik Mh. Zambak Sokak No:6, 26130 Eskişehir     

    2 Dilde Eğitim

    Kids Club Anaokulu’nda çocuklarınız ihtiyaç duyarak,eğlenerek,yoğun bir şekilde İngilizce’ye maruz kalarak,anadillerinde olduğu gibi yaşayarak ve farkında olmadan İngilizce’yi edinirler.

    Portfolyo Destekli Eğitim Sistemi

    Okulumuzda, son yıllarda Avrupa' daki gelişmiş özel okullarda uygulanan,her çocuk için özel olarak hazırlanmış portfolyo sistemini uyguluyoruz...

    3 Eğitmenli Sistem

    Çocuklarımız bütün gün boyunca sadece tek bir öğretmen ile değil,yapacağı her aktiviteyi farklı bir öğretmenle yaparak sıradanlığın dışına çıkar...

    Yetenek Akademisi

    Branş öğretmenleri ile birlikte ana ders öğretmenlerinin gözetiminde çocukların hangi alanda yeteneklerinin olduğuna karar verilip Veli-Çocuk-Öğretmen paylaşımından sonra gerek bireysel gerekse grup çalışmalarıyla yönrldiği alan üzerinde yoğunlaşmasını sağlayan Kids Club Anaokulu'na özgü özel bir akademi programıdır.

    Özel İngilizce Sınıfı

    Okulumuzun eğitim dili Türkçe olmakla beraber ,özel İngilizce sınıfımızda mevcuttur..özel İngilizce sınıfının özelliği, çocuklarımızın yoğun bir şekilde İngilizce ye maruz kalarak,anadillerinde oldugu gibi duyarak yaşayarak ve farkında olmadan İngilizce yi edinirler..özel İngilizce sınıfının dışında ki sınıflarımızda da her gün bir saat İngilizce eğitimi verilmektedir.

    Kids Club Etkinlik Programları

    Serbest Zaman Etkinlikleri, Sanat Etkinlikleri, Türkçe Dil Etkinlikleri, Oyun Etkinlikleri, Müzik Etkinlikleri, Okuma Yazma Etkinlikleri, Doğa ve Deney Etkinlikleri, Fen ve Matematik Etkinlikleri Spor Etkinlikleri eğitmenlerimiz ve branş öğretmenlerimiz tarafından tam zamanlı olarak yapılmaktadır.

     

    Batıkent Şubemiz

    0222 320 97 00
    Batıkent Mh. Dedekorkut Sk. No:5 Eskişehir  


 
NASIL GİDİLİR?